На головнуНаписати листа
Новини | Історія | Фотогалерея | Штат | Документи | Ресурси | Контакти | FAQ | NOC
Архів новин

29.12.2002 - Можливі перебої в роботі мережі
29 грудня 2002 року в зв'язку з роботами в інтернет-вузлі ІОЦ можливі перебої в роботі мережі корпусів на виставці, а також доступ до ftp, news та web-серверів університету. Приносимо вибачення за тимчасові незручності
Листопад 2002 - Cтвореня центру сертфиікації VUE
Завершено створення та реєстрація авторизованого центру сертфиікації VUE при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Проведено тестування на кваліфікації реєстру Microsoft та Cisco. Детальну інформацію можна отримати на сайті центру за адресою http://www.vue.kiev.ua/
28-29.10.2002 - Інтернет-канал до мережі обсерваторії розширено
Інтернет-канал до мережі астрономічної обсерваторії розширено. Пропускна здатність каналу збільшена до 1.16Мбіт/с.
21.10.2002 - Підключення кафедри ядерної фізики
Завершено роботи з підключення кафедри ядерної фізики до локальної мережі університету оптичним каналом зв'язку. Пропускна здатність каналу 100 Мбіт/с.
15.10.2002 - Розширення зовнішнього каналу
Розширено пропускну здатність зовнішнього каналу університету до 1 Мбіт/сек.
15.10.2002 - Підключення до оптоволоконного каналу
Локальна мережа Інституту журналістики підключена до оптоволоконного каналу між червоним корпусом та корпусами на вулиці Мельникова.
11.10.2002 - Проблеми на FTP-сервері
У зв'язку з проблемами рейд-масиву на FTP-сервері велике прохання до всіх, хто має власні колекції музики та фільмів, допомогти у відновленні університетської колекції.
21.09.2002 - Інформаційна мережа університету розширюється
В інформаційну мережу Киівського національного університету імені Тараса Шевченка включено локальну мережу Вищої атестаційної комісії України. Пропускна здатність каналу 2.3 МБіт/с.
19.09.2002 - День університету
В рамках святкування Дня університету була проведена чергова інтернет-лекція з історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Детальну інформацію можна знайти на сайті http://www.electure.kiev.ua/
12.09.2002 - Перекомутація виділених ліній та каналів
Протягом 12-15 вересня проводитиметься перекомутація виділених ліній та оптоволоконних каналів інтернет-вузла ІОЦ. Протягом цього часу можливі перебої в роботі мережі факультетів, що розташовані на виставці, а також проблеми з доступом до поштового, веб та фтп-серверів університету. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.
11.09.2002 - Інтернет-канал до гуманітарного корпусу
Розширено інтернет-канал до гуманітарного корпусу університету. Пропускна здатність тепер складає 2Мбіт/с.
15-25.08.2002 - Новий оптоволоконний канал та нова серверна
Прокладено оптоволоконний канал між інтернет-вузлом ІОЦ та інститутом фізіології і кафедрою ядерної фізики. Це дозволить підвищити надійність та якість зв'язку для ряду підрозділів університету, що знаходяться на вулиці Васильківській (біологічний факультет, науково-дослідна частина). Надалі заплановано створити точку присутності ІОЦ на території інституту фізіології. Завершено ремонт нової серверної кімнати ІОЦ. Протягом вересня-жовтня буде проведено перенесення техніки та перекомутація каналів до факультетів і підрозділів.
14.07.2002 - Розширено інтернет канал до біологічного факультету
Інтернет-канал до Інституту біології та науково-дослідної частини розширено до 2Мбіт/с.
12.07.2002 - Робоча нарада реєстраторів в домені .UA
На території інформаційно-обчилювального центру пройшла нарада українських реєстраторів в доменах .UA та .COM.UA, організована адмістратором домену ТзОВ "Хостмастер". Прийняли участь представники майже 20 реєстраторів, адміністраторів домену .UA та ряду публічних українських доменів другого рівня. Була організована пряма трансляція наради мережею інтернет для реєстраторів, що не змогли прибути на зустріч.
23.06.2002 - Статистика подачі документів
Відновив свою роботу веб-сервер системи "Абітурієнт". Для загального доступу відкрита онлайнова статистика подачі документів на факультети та спеціальності.
11.06.2002 - Оптоволоконний канал до гуртожитку
Введено в експлуатацію оптоволоконний канал до гуртожитку Інституту міжнародних відносин нашого університету.
28.05.2002 - Новий канал між Червоним корпусом та ІМВ
Введено в дію оптоволоконний канал між Червоним корпусом та Інститутом міжнародних відносин. Таким чином всі три групи корпусів університету тепер з'єднані високошвидкісними інформаційними каналами. Це вже восьмий канал. На сьогоднішній день довжина оптоволоконних з'єднань університету становить близько 10 км.
24.05.2002 - Передача пакету програмних засобів ГІС
В конференц-залі ІОЦ пройшла презентація з приводу передачі університету пакету програмних засобів ГІС(геоінформаційних систем) ArcView від компанії ESRI. Програмний пакет дозволяє реалізувати повний спектр функцій при роботі з картографічною інформацією. Також передана база з картографічною інформацією. Програмне забезпечення передане представником ESRI в Україні компанією ЕСОММ(http://www.ecomm.kiev.ua/).
07.05.2002 - 50-річний ювілей РФФ
В рамках святкування 50-ї річниці радіофізичного факультету була проведена пряма трансляція інтернет-лекції "Розмови про радіофізику" та прес-конференція викладачів факультету.
29.04.2002 - Розширення інтернет каналу
Розширено інтернет-канал до Інституту післядипломної освіти та підготовчого факультету. Пропускна здатність каналу становить 2.3МБіт/с.
11.04.2002 - Cтворення нового учбового центру
ІОЦ відвідали представники компанії Sun Microsystems:

  • менеджер з маркетингу навчання та сервісу - Татяна Ахматова,
  • менеджер з розвитку бізнесу - Ольга Румеліоті,
  • регіональний менеджер в Україні - Валерій Шляхов.
Досягнуто попередньої домовленості про співпрацю на шляху створення на ІОЦ учбового центру компанії Sun Microsystems.
27.03.2002 - Дисертаційна робота
25 березня 2002 Олександр Судаков, керівник лабораторії інтернет-економіки та паралельних обчислень, захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата фізико-математичних наук. Члени спеціалізованої Вченої ради прийняли одноголосне рішення про присвоєння пошукувачу вченого ступеня кандидата фізико-математичних наук.
21.03.2002 - Новий канал між ІОЦ та фізичним факультетом
Введено в дію оптоволоконний канал між інформаційно-обчислювальним центром та фізичним факультетом. Це вже шостий підрозділ університету, що з'єднаний з опорною мережею оптичним каналом зв'язку. Зараз триває реорганізація локальної мережі фізичного факультету.
06.03.2002 - Обчислювальний кластер
Завершена модернізація обчислювального кластера університету. На сьогодні в кластері постійно працює 8 двопроцесорних вузлів, що з'єднані мережею Gigabit Ethernet. Детальну інформацію про кластер та його можливості можна знайти на сайті http://www.cluster.kiev.ua/
04.03.2002 - Зміна структури мережі університету
З 4 березня згідно з програмою реорганізації зовнішніх інформаційних каналів припинено роботу приймального супутникового каналу до провайдера InterPacket.net. Останній час даний канал використовувався як резервний.
21.02.2002 - Введено в дію канал до точки обміну УкрТелекому
Введено в дію канал до точки обміну інтернет-трафіком УкрТелекому, що покращить якість зв'язку і збільшить швидкість до ресурсів мережі УкрТелекому та його клієнтів. Швидкість підключення - 2 Мбіт/с.
13.02.2002 - Введено в дію канал до бібліотеки ім. Вернадського
В рамках проекту із створення мережі електронних бібліотек введено в дію паритетний оптоволоконний канал між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (http://www.univ.kiev.ua/) та Національною бібліотекою імені В.І.Вернадського (http://www.nbuv.gov.ua). КНУ надаватиме українським користувачам канал для доступу до ресурсів національної бібліотеки.
1.02.2002 - Розширено зовнішній інтернет-канал
Зовнішній інтернет-канал до провайдера Digital Generation розширено до 512кбіт/с. Сумарна пропускна здатність вхідних зовнішніх інтернет-каналів складає 768кбіт/с, вихідних - 256кбіт/с.
01.02.2002 - Введено в дію оптоволоконнний канал до UA-IX
Введено в дію оптоволоконнний канал до Української точки обміну інтернет-трафіком UA-IX
(http://www.ua-ix.net.ua/). Швидкість підключення - 100 мбіт/с. Підключення проведено за підтримки компанії Юнінет. На сьогоднішній день Університет має найпотужнішу мережеву інфраструктуру серед усіх навчальних закладів України.
24.01.2002 - Університет стає учасником нового проекту
ІОЦ підключається до проекту з координації взаємодії українських проксі-серверів. Мета проекту - в оптимізації та мінімізації зарубіжного трафіку за рахунок взаємного доступу до кешу проксі-серверів шляхом координації міжсерверної взаємодії. В проекті беруть участь інтернет-сервіс провайдери Фарлеп, Совам-Телепорт, Технологічні системи України, МегаСтайл, Віадук-Телеком.
01.01.2002 - Відкрито веб-форум ІОЦ
Відкрито новий веб-ресурс - Форум Укрвеб (http://forum.ukrweb.net/). На форумі, зокрема, можна обговорити питання роботи інтернет-сервісів університету, а також задати питання з галузі мережевих технологій. Коло тем розширюється.

© 2000-2014. Інформаційно-обчислювальний центр. пр-т Академіка Глушкова, 4д наверх