На головнуНаписати листа
Новини | Історія | Фотогалерея | Штат | Документи | Ресурси | Контакти | FAQ | NOC
Архів новин

26.12.2003 - Зустріч керівництва двох університетів
На території ІОЦ відбулася зустріч керівництва Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" та Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Університети були представлені делегаціями в наступному складі: НТУУ "КПІ"
Ректор НТУУ "КПІ" - М.З. Згуровський
Перший проректор НТУУ "КПІ" - Ю.І.Якименко
Директор УЦДО - І.Г.Малюкова КНУ імені Тараса Шевченка
Перший проректор - О.В.Третяк
Професор - Ю.С.Жаркіх
Начальник ІОЦ - Ю.В.Бойко Порядок денний - розвиток співпраці між двома університетами та ознайомлення з досягненнями у галузі інформаційних технологій.
10.11.2003 - Новий тестовий інтерфейс для WebMail
Відкритий для загального доступу та тестування новий веб-інтерфейс до поштового сервера університету. Адреса ресурсу - http://newmail.univ.kiev.ua/ В даний час йде робота над українським інтерфейсом. Зауваження та пропозиції надсилайте за адресою newmail@univ.kiev.ua. Обговорення проходить в луна-конференції news://univ.icc.mail
02.11.2003 - розширення каналів
Розширено зовнішній інтернет-канал університету. Тепер його пропускна здатність складає 1.7 Мбіт/с.
3-5.11.2003 - розширення внутрішніх каналів
Інтернет-канал до військового інституту розширено до 2Мбіт/с.
29.10.2003 - візит Крега Барретта
Головний виконавчий директор корпорації Intel Крейг Барретт в рамках свого першого візиту в Україну відвідав Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Нещодавно Вчена рада університету прийняла рішення про присвоєння доктору Крейгу Барретту звання почесного доктора університету. Сьогодні в актовому залі ректор КНУ В.В. Скопенко вручив почесний диплом та докторську мантію. Доктор Крейг Баррет виступив перед студентами університету, відповів на їхні питання. Міністр освіти і науки України В. Кремень підписав угоду про співробітництво в галузі освіти та науки між МОН України та корпрорацією Intel. Відеозапис лекції Крейга Барретта найближчим часом можна буде переглянути за адресою http://www.electure.kiev.ua/. Короткий фотозвіт доступний за адресою http://icc.univ.kiev.ua/barrett/
17-19.09.2003 - День університету
19 вересня о 10 годині ранку в рамках святкування 169 річниці Дня університету відбудеться інтернет-лекція "Викладачі та студенти Університету Святого Володимира (робота, повсякденне життя, побут, навчання, спорт)". Лекцію прочитає Патриляк Іван Казимирович, директор музею історії Київського університету. 19 вересня о 14 годині у актовому залі червоного корпусу університету відбудеться інтернет-трансляція Урочистих зборів колективу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, присвячених 169-ій річниці, за участю Віце-прем'єр-міністра України Табачника Д.В., представників Міністерства освіти і науки України, Київської міської держадміністрації України, Шевченківської районної держадміністрації у м. Києві, Президії Національної Академії Наук України. Подробиці та поради по налаштуванню програмного забезпечення для перегляду трансляцій можна знайти на сайті http://www.electure.kiev.ua/
19.08.2003 - Увага вірус!
Починаючи з 17 серпня по мережі університету пройшлася вірусна епідемія. Вірус W32.Welchia.Worm (за класифікацією Symantec AntiVirus), модифікований Lovesun. Вірус поширюється через проблему з RPC в операційних системах Windows 2000, XP. Для версій Windows NT4, 2003 даних немає; версії 95, 98, Міленіум не повинні бути чутливими. Настійно рекомендуємо встановити оновлення безпеки системи, що викладені за адресою: ftp://ftp.univ.kiev.ua/pub/Windows/Blast.Patch/ Детальний опис на сайті Symantec AntiVirus Копія на форумі УкрВеб (сайт розміщений в мережі університету) http://forum.ukrweb.net/index.php?showtopic=864 Подробиці з сайту Microsoft http://www.microsoft.com/rus/news/blast.asp
02.07.2003 - Семінар по IP - телефонії
Українське представництво корпорації Cisco Systems здійснило для своїх партнерів семінар з питань IP-телефонії на території регіональної академії Cisco при Київському національному університеті.
30.04.2003 - Підключення до Європейської освітньої мережі
Київський національний університет імені Тараса Шевченка приєднався до Європейської освітньої мережі Multi-Gigabit European Academic Network (GEANT) через канали Укртелекому. Проект реалізовано разом з представництвом ООН в Україні та асоціацією "Національна науково-дослідна мережа України". Швидкість підключення 2.3 МБіт/с.
21.04.2003 - Розширення кластеру
Обчислювальний кластер Київського національного університету розширено ще на чотири вузли. Конфігурація вузлів - Dual Intel Xeon 2.4 GHz, оперативна пам'ять - 1Gb, мережа - два інтерфейси Gigabit Ethernet. Після тестування вузли будуть включені в кластер.
18.04.2003 - впровадження IPv6
Почалося впровадження протоколу наступного покоління IPv6 шляхом підключення до експерементальної мережі 6Bone (http://www.6bone.net). Використано шлюз Московського інституту ядерних досліджень. Бажаючим підключитися до ipv6 звертатися за адресою (hostmaster@univ.kiev.ua)
16.04.2003 - Лінк на географічний факультет
Географічний факультет під'єднано до локальної мережі університету окремим лінком. Тепер пропускна здатність каналів складає - 256кбіт/с для геологічного факультету і 512 кбіт/с для географічного.
01.04.2003 - Делегація з Японії
Інформаційно-обчислювальний центр відвідала делегація з Японії на чолі з першим секретарем посольства Японії в Україні. Гості ознайомилися діяльністю регіональної мережевої академії Cisco та учбового центру Microsoft, а також оглянули інтернет-вузол ІОЦ.
31.03.2003 - Прямий шлях до Верховної Ради
Введено в дію прямий канал між інформаційними мережами Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Верховної ради України.
28.02.2003 - Відновлено роботу сервера USENET
Відновлено роботу університетського сервера телеконференцій USENET. На сьогодні на сервері доступні конференції ієрархій ukr.*, comp.*, fido7.*, kiev.*, kharkov.* а також локальних конференцій університету (univ.*) та КПІ (ntu-kpi.*). Адреса серверу news.univ.kiev.ua, порт доступу 119.
27.02.2003 - Зміни в структурі опорної мережі
Запущено в дію оптоволоконний канал до інтернет-провайдера університету компанії Digital Generation. Оновлена схема опорної мережі представлена на сайті ІОЦ http://icc.univ.kiev.ua/noc/
10.02.2003 - Впроваджено технологію VoIP
Телефонні станції економічного, кібернетичного факультетів та станцію у червоному корпусі було об'єднано між собою в єдину мережу з використанням технології VoIP (Voice over IP)
07.02.2003 - Половину робочих станцій КЗД ІОЦ переведено на Linux
З початку другого семестру цього навчального року в класі загального доступу ІОЦ половину робочих станцій переведено на програмне забезпечення з відкритим кодом. В якості операційної системи вибрано Linux RedHat 7.3. Встановлено програмне забезпечення для роботи в мережі Internet - Mozilla, офісний пакет OpenOffice, засоби розробки програм KDevelop, математичні та інженерні програми, англо-російський словник Мюллера.

© 2000-2014. Інформаційно-обчислювальний центр. пр-т Академіка Глушкова, 4д наверх